Prezentownik 2020

Trochę kulinariów, w tym nasze książki;)

Gorąca, świetna!, pozycja autora bloga Weganon, o polskiej kuchni roślinnej, bajkowa słowiańska historia, Nie śmieci Julki Wizowskiej świetny reportażo-poradnik o tym, jak żyć zero waste w naszym kraju (czyta się jednym tchem!), Matka Smakoterapia, czyli już aż 4 (!) książki Iwonki Zasuwy o roślinnym gotowaniu na co dzień, no i nasze dwie pozycje, wydane już jakiś czas temu, ale trzeba się chwalić swoimi dokonaniami, a co!

Kapka sztuki – biżuteria, makrama, akwarele

Większość bardzo roślinna, a więc bliska naszemu serduchu. Delikatne akwarele Jagi Olinkiewicz (polujcie na nie np. na grupie Sztuka Pomocy – bo warto mieć piękne rzeczy w domu i pomagać), zabawne makramy Tangled Makrama, urokliwa biżuteria w słowiańskim duchu autorstwa Kaflik Jewellery i Slavica Handmade (polujcie na tej stronie na wyprzedaże!), szklane cuda od Szklany Bez i najpiękniejsze hafty od Kornelii z Lilu2Art.

Coś na deser

Pierniczkowe Wybryki – gdzie możesz sobie zamówić swój wymarzony świąteczny pierniczek, np. z dedykacją albo przesłaniem, i piernikowe szaleństwo w Warszawskim Domu Piernika (Stalowa 35), gdzie królują piernikowe girlandy i prawdziwe piernikowe domki!

Coś niematerialnego?

Zawsze można też zrobić niespodziankę i kupić bliskiej osobie voucher na wyjątkowe i niepowtarzalne warsztaty! Na stronie Feblik.pl (zakładka vouchery) znajdziecie ich ogromny wybór!

Jak co roku, zapraszamy także oczywiście na nasz świąteczny kiermasz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *