Prezentownik 2020

Trochę kulinariów, w tym nasze książki;)

Gorąca, świetna!, pozycja autora bloga Weganon, o polskiej kuchni roślinnej, bajkowa słowiańska historia, Nie śmieci Julki Wizowskiej świetny reportażo-poradnik o tym, jak żyć zero waste w naszym kraju (czyta się jednym tchem!), Matka Smakoterapia, czyli już aż 4 (!) książki Iwonki Zasuwy o roślinnym gotowaniu na co dzień, no i nasze dwie pozycje, wydane już jakiś czas temu, ale trzeba się chwalić swoimi dokonaniami, a co!

Kapka sztuki – biżuteria, makrama, akwarele

Większość bardzo roślinna, a więc bliska naszemu serduchu. Delikatne akwarele Jagi Olinkiewicz (polujcie na nie np. na grupie Sztuka Pomocy – bo warto mieć piękne rzeczy w domu i pomagać), zabawne makramy Tangled Makrama, urokliwa biżuteria w słowiańskim duchu autorstwa Kaflik Jewellery i Slavica Handmade (polujcie na tej stronie na wyprzedaże!), szklane cuda od Szklany Bez i najpiękniejsze hafty od Kornelii z Lilu2Art.

Coś na deser

Pierniczkowe Wybryki – gdzie możesz sobie zamówić swój wymarzony świąteczny pierniczek, np. z dedykacją albo przesłaniem, i piernikowe szaleństwo w Warszawskim Domu Piernika (Stalowa 35), gdzie królują piernikowe girlandy i prawdziwe piernikowe domki!

Coś niematerialnego?

Zawsze można też zrobić niespodziankę i kupić bliskiej osobie voucher na wyjątkowe i niepowtarzalne warsztaty! Na stronie Feblik.pl (zakładka vouchery) znajdziecie ich ogromny wybór!

Jak co roku, zapraszamy także oczywiście na nasz świąteczny kiermasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *